• Turkish
  • English

PRICING

PRICING

Estonya Şirket Kurulumu
E-Business’ta şirket kayıt belgelerini işinizin ihtiyaç duyduğu en uygun şekilde hazırlarız. Kayıt işlemi tam yasal asistanımız tarafından yönetilir ve şirketiniz dijital imzanızın ardından bir iş günü içerisinde kurulacaktır.

(Fiyata devlet ücretleri dahildir!)

Sanal Ofis + Posta Kutusu Hizmeti
Estonya şirketiniz için yasal adres gereklidir. İşletme Sicili’nde görülebilecek adres budur ve şirketinizin resmi postaları bu adrese teslim edilir. Şirketiniz için Tallinn şehir merkezinde yasal adres sağlıyoruz.

(Posta yönlendirme hizmeti fiyata dahildir!)

Yetkili İrtibat Kişisi Hizmeti
Yetkili bir irtibat kişisi, resmi belgelerin teslim edilmesi için yetkililer tarafından kullanılan ilk temastır. Estonya Cumhuriyeti vatandaşlarının yönetim kurulu üyeleri arasında bulunmadığı şirketlerin Estonya’da bir irtibat kişisi atamaları gerekmektedir.

KDV Numarası Kayıt
Şirketinizin vergilendirilebilir yıllık cirosu, takvim yılı başına 40.000 avroyu geçerse, şirketi bir KDV mükellefi olarak Estonya Vergi ve Gümrük İdaresi’ne kaydettirmeniz gerekir. Yıllık cirosu 40.000 Avro’nun altında olan şirketler, malları veya hizmetleri (bilgisayar, ekipman, üretim hatları vb.) Üretmek için maliyetli sabit kıymetler veya hammaddeler satın almayı planlıyorlarsa, yine de KDV ödeyen olarak kayıt yaptırmalıdır. KDV mükellefi olarak kayıt olmak, mal ve hizmetler için ödenen KDV girişini devlet iadesinden alma hakkını verir. KDV ödeyen bir kişi olmak istiyorsanız, başvurunuzu Estonya Vergi ve Gümrük İdaresine hazırlamanıza ve sunmanıza yardımcı oluruz.

Aylık Muhasebe + Yıllık Rapor Hizmeti
Şirketinizin KDV yükümlülüğü olması durumunda (yıllık cirosu 40.000 € ‘nun üzerindedir) , şirketinizin aylık muhasebe ve raporlama hizmetlerine ihtiyacı olabilir. Şirket, herhangi bir ödeme veya işlem yapılmasa bile KDV ve bordroyla ilgili vergi beyannamelerini dosyalamak zorundadır. Bu nedenle, aylık olarak, Estonya Vergi ve Gümrükler Kuruluna en az 2 rapor sunmak zorunda olduklarından, KDV’ye kayıtlı şirketler için aylık raporlama hizmeti zorunludur.

KDV yükümlülüğü (yıllık cirosu 40 K’den az) değilseniz ve aylık maaş ödemezseniz, aylık olarak değil, yılda bir kez ‘Yıllık Raporlama’ya ihtiyacınız olabilir.

Profesyonel muhasebecilerimiz ve vergi danışmanlarımızla Estonya şirketinize aylık muhasebe ve yıllık rapor hizmetleri veriyoruz!

Lütfen ticari işlem hacminize göre özel bir fiyat teklifi isteyin.

İş Yardımı Hizmeti
Size daha nasıl yardımcı olabiliriz?

İşletmelere finansal açıdan danışmanlık yapmanın yanı sıra, bunu müşterilerimize sunma konusundaki deneyimlerimizden yararlanıyoruz. İş ile ilgili sorunlarınız için bizden daha fazla iş yardımı alabilirsiniz. Estonya’da fiziksel olarak gerçekleştirmeyi planladığınız iş hedeflerinize ulaşmak için sizi destekleyebiliriz.

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi analiz etmek ve size özel bir teklif sunmak için lütfen konuyu detaylı bir şekilde bilgilendirin.